sobota, 15 września 2012

... wieczorową porą...

... w sypialni chrapie Mąż!! No jak lokomotywa... ;) ooo... przebudził się od własnego chrapania hihihi ;) jeszcze Kubę obudzi ;) a Kuba już po pierwszej pobudce na karmienie - 23 z minutami.. Przewinięty, wybombał prawego cycusia, usnął mi i odłożyłam go do łóżeczka. Przykryłam lekko cieeeniutkim kocykiem, ale i tak się rozkopał i leży z odkrytymi stopiszczakami :)

A ja jakoś nie mogę dotrzeć do łóżka... Poszwendałam się po domu, po pracowni... Poukładałam naczynia do pozmywania... Poczytałam... Chodzę i dumam..

Dwa lata temu we wrześniu - tylko na początku - mój Mąż roooomantycznie mi się oświadczył.. Kolacja w pałacyku w lesie... płyta CD z naszymi ulubionymi piosenkami... padł na kolano przy Justin'ie Timberlake wkładając mi na palec pierścionek z szafirami i diamentami (wow... jak to szumnie brzmi ;) ...

Rok temu we wrześniu - jakoś pod koniec - zgubiłam ten pierścionek zaręczynowy! <lama> :( było zimno, mi palce zwęziły się) i ...po pierścionku. A parę dni później okazało się, że jestem w ciąży! Rekompensata? ;)

A w tym roku we wrześniu - jesteśmy rodzicami 3-miesięcznego słodkiego chłopczyka! Prowadzimy zwyczajne życie... Mamy ciepły domek... Bliskich, jakieś zwierzaki... W miarę spokojne prace...

Jak ten czas szybko leci! Czasami mam wrażenie, że doba jest za krótka. Tyle chciałabym zrobić.... i brakuje mi czasu, a czasami i chęci i sił. Czekają na mnie 2 wielkie kartony z gazetami "dzieciowymi" do przeglądu, posadzenie piwoni, wyprowadzenie dokumentów firmowych i papierów rodzinnych... trochę drobiazgów do przeszycia, kartek i boombox'ów do wyklejenia... Może do świąt się wyrobię ;)
...A jak nie... to trudno - świat się nie zawali :)) Będą kolejne święta ;) lepiej się potulić! :)5 komentarzy:

 1. Też uważam, że lepiej się potulić! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie ze lepiej sie potulic:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne oświadczyny :)
  aż mi się przypomniałą że ja jutro mam rocznicę ślubu!

  OdpowiedzUsuń
 4. przytulaski sa najlepsze na regeneracje sily:) rosnie wam babelek jak na drozdzach:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń