czwartek, 16 sierpnia 2012

... pierwsze "słowa" :)

   Od jakiegoś czasu powtarzałam do Kuby "agu" i "gu gu". On się uśmiechał, coś tam próbował gaworzyć i  końcu mu się udało! Kilka dni temu zaczęłam mówić do niego coś w rodzaju "łuuu uuu" i leciutko ustawiać mu dziubek jak powinien być ułożony by wyszło o co mi chodzi. Za każdym razem mi się przyglądał, ale nie wiedział jak się zabrać za to. Aż wczoraj pod wieczór, kiedy karmiłam go będąc u dziadka na urodzinach... Nagle odkleił się od cycusia i powiedział "łuuu"!!! W pierwszej chwili myślałam, że się przesłyszałam, ale za chwilę powtórzył to kilka razy!! Nauczył się!! jupi :) Zdolny synek. I tak sobie "łuuułowaliśmy" aż powrócił do cycusia :) Zauważyłam też, że zdarza mu się traktować cycusia jak lizaka - po prostu go oblizuje sobie :) albo otworzy usteczka i czeka jak mu będzie mleko skapywać :)) hahha10 komentarzy:

 1. Jaki od słodziasty :D
  Bo cycuś jest najlepszy :D i trzeba się nim cieszyć!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka słodziuchna buzia :-) powodzenia w dalszym gaworzeniu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powtórzę po wszystkich. Słodziutki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak te pierwsze odłgosy sa takie słodkie!! Zosia tez uczy sie teraz piszczeć. a z odłosów wydaje głownie aggu, łuuu, aaauaua i gggrrrr :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bo nie ma nic lepszego niż cycuś mamusi :D

  OdpowiedzUsuń

 6. Może macie ochotę zabawić się w poszukiwanie skarbów i wyruszyć w rejs z piratem Rabarbarem? Jeśli tak to na naszym blogu w łatwy sposób można zdobyć "Dzieje Pirata Rabarbara" :)
  Zapraszamy do zabawy:

  http://ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com/2012/08/wakacyjne-poszukiwanie-skarbow.html

  Jeśli nie macie ochoty brać udziału bardzo przepraszam za spam...

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej Marta! pisz co u Was?:) jak macierzynstwo??:) buziaki

  OdpowiedzUsuń